Güvenilir

Cardboard

smurphstore
84.38MB
Mağazadan İndirilenler 0 - 5
Sürüm 1.9 7 ay önce

Cardboard açıklaması

Cardboard, akıllı telefonunuza sanal gerçeklik getiriyor. Cardboard uygulaması, favori SG deneyimlerinizi başlatmanıza, yeni uygulamalar keşfetmenize ve bir gözlük hazırlamanıza yardımcı olur.
Dahil edilen bir dizi demoyu da deneyin

•Earth Google Earth'te hayal gücünüzün sizi götürdüğü yerlere uçun.
•Tour Guide Yerel bir rehberle Versay Sarayı'nı ziyaret edin.
•My Videos Videolarınızı devasa bir ekranda izleyin.
•Exhibit Kültürel eserleri her açıdan inceleyin.
•Photo Sphere Çektiğiniz fotoğraf kürelerine bakın.

•Kuzey Kutbu'na Yolculuk Kuzey sumruları ile yan yana uçun, kendi çiçek bahçenizi yaratın, kuzey ışıklarının altında dinlenin ve daha pek çok deneyim yaşayın.

Bu uygulamadan tam olarak yararlanmak için bir Cardboard gözlüğüne ihtiyacınız vardır. http://g.co/cardboard adresinden daha fazla bilgiye ulaşabilir ve kendi Cardboard gözlüğünüzü edinebilirsiniz. Yaşadığınız deneyimi http://g.co/cardboarddevs adresinde Google+ topluluğu üzerinden paylaşın.

Bu uygulamayı kullanarak, Google Hizmet Şartları'na (http://www.google.com/accounts/TOS), Google'ın genel Gizlilik Politikası'na (http://www.google.com/intl/tr/policies/privacy/) ve aşağıda yer alan ek şartlara uymayı kabul edersiniz. Google Hizmet Şartları'nda da belirtildiği gibi bu uygulama bir Hizmettir ve Hizmetlerimizdeki yazılımlarla ilgili şartlar, bu uygulamayı kullanımınız için geçerlidir.

Bu uygulamayı sürüş esnasında, yürürken veya dikkatinizi dağıtarak ya da zihninizi karıştırarak gerçek dünyadaki trafik veya güvenlik kurallarına uymanıza engel olacak durumlarda kullanmayın.

Daha fazla göster

Cardboard için Mağaza Kullanıcı Derecelendirmeleri

0
0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
İyi Uygulama Garantili!

İyi Uygulama Garantili!

Bu uygulama virüs, kötü amaçlı yazılım ve diğer kötü niyetli saldırılara karşı güvenlik testinden geçti ve herhangi bir tehdit içermez.

smurphstore mağaza avatarı
smurphstore Mağaza 91 36.35k

APK hakkında Cardboard bilgi

APK Sürüm 1.9
Uyumluluk Android 4.4+ (KitKat)
Geliştirici Google Inc.


İndirme: Cardboard APK
İndir